17. prosince 16.00 h - školní vánoční besídka a jarmark

 

Dne 17.12. jsme vystupovali před školkou. Byla to divadelní hra „Popelka“. Já jsem byl převlečen za princeznu Báru. Král byl Jan Hrubý, jeho sluha byl Jan Funfálek, Popelka byla Vilma Stejskalová, macecha byla Agáta Suková. Princ hledal svojí vyvolenou. Byla to popelka, jenomže jeho vyvolená utekla, tak se vydali jí společně hledat, a našli. Nakonec to dobře dopadlo. Na závěr jsme si všichni zazpívali. Bylo to moc hezké.    Jan Šverma 5. ročník


Dne  17.12  jsme předváděli před školkou naší novou pohádku POPELKA. Tuto pohádku jsme hráli poprvé. Já hraji  Dorenu, zlou sestru popelky, macechu hrála Agáta Suková, druhou sestru popelky hraje Klára Horčičková. Pohádka se mi moc líbí, a myslím, že se líbila i školce. Odpoledne jsme hráli ještě pro rodiče. Doufám, že se nám to povedlo. Tuto pohádku s námi nacvičovala paní učitelka Renata Duchoňová. Moc se těším, až s pohádkou pojedeme do domova důchodců.

                                   Aneta Stulíková 5. ročník