Vystoupení v Domově seniorů v Rožmitále p. Třemšínem a cesta za třemšínským pokladem - 11. 10. 2019

V pátek 11. října jsme se školou vystupovali v domově seniorů. Hráli jsme tam „Školu naruby“. To vystoupení se nám moc vyvedlo, a pak jsme se vydali na Třemšín. Ušli jsme asi 5 km. Šli jsme nejdříve lesem a pak nás paní učitelky na rozcestí rozdělily, rozdaly nám pastelky, tužky, čtvrtku, desku a papír. Tam jsme zapisovali odpovědi na otázky, které jsme cestou na vrchol Třemšína hledali. Některá družstva šla nahoru a zbývající malovala hrad za dávných dob. Na vrcholu hory byla zima, foukal tam vítr. Když dorazili všichni, tak jsme se podepsali do vrcholové knihy a šli po mostě do zříceniny hradu. Byl tam moc hezký výhled. Pak jsme se vydali zpět k autobusu. Líbilo se mi tam.     E. Kravarčíková 5. ročník