Kouzelnické představení 31.3. 2015

 

31.3. k nám přijeli kouzelníci. Nejdřív nám ukázali trik s provazy, pak s šátky a kroužky. Já jsem nechápala, jak dostal dva kroužky k sobě, také jsem si to zkusila, ale nešlo mi to. Nakonec jsme kouzelníkům zatleskali.                  Klárka Horčičková 3. ročník


31. března byl u nás kouzelník Marek. Ukázal nám spoustu triků. Nejvíc se mi líbilo, jak udělá z černého koně a bílého koně zebru.                

                                  Vojta Němeček 2. ročník


V úterý k nám do školy přijeli dva kouzelníci pán a paní, a ukazovali nám různá kouzla tak třeba: ta paní nastříhala papíry na obdélníky a vyrobila z nich americké dolary. Pak přišel pán, vzal noviny, kousek jich utrhnul a zmačkal a zahodil, pak otevřel ty noviny a byli celé. Potom vzal stolek, položil na něj šátek, dal pod něj ruku a jako by tu ruku měl k tomu stolu přilepenou tak tím stolkem všude možně mával. Toto představení bylo výborné.                       

 

Jan Němeček 5. ročník