Okresní recitační soutěž ve Strži 2. 6. 2017

Já, Mája Hrubá a Eliška Kravarčíková jsme se umístily na 1. místech ve školním kole recitační soutěže, a postoupily jsme do okresního kola, které se jako tradičně konalo ve Strži u Sedlčan. Vyrazily jsme ráno autem s panem ředitelem, přestoupili na autobus a společně s ostatními vystupujícími jsme dorazili na místo. Eliška v 1. kategorii ani Mája ve 2. kategorii se neumístily. Ve 3. kategorii se mnou soutěžilo asi 10 soutěžících, já jsem tuto kategorii vyhrála. Bylo to super! Dostala jsem další skleněnou sošku jako minulý rok. Pan Kepka mi pochválil šaty a podepsal diplom. Pan ředitel nás vzal na zmrzlinu a jeli jsme do Tochovic. Přijeli jsme na skvělý oběd, byla kulajda a těstovinový salát s tuňákem. Tento den se mi moc líbil.           K. Horčičková – 5. ročník