Planetárium Praha 27.1.

 

27.1. jsme jeli do Prahy do planetária. Nejdříve jsme šli do promítacího sálu a tam jsme viděli program „Vesmír kolem nás“. Po programu jsme si prohlédli dolejší část. Například jsme si zkoušeli, kolik každá planetka váží. Bylo to moc hezké.

                                                                  Jan Šverma 4. ročník

       V úterý 27. ledna jsme jeli do planetária. Když jsme šli do sálu, promítali nám představení, které se jmenovalo: „Vesmír kolem nás“. V půlce představení na nás padalo slunce, a vedle nás byl divný stroj. Na konci představení nám ukázali souhvězdí, a řekli pár řeckých pověstí.


 Radka Šimůnková 3. ročník


     V lednu jsme byli v planetáriu v Praze. Šli jsme do místnosti, ve které nám promítali ukázku „Vesmír kolem nás“. První a druhá třída byla na představení „Sluníčko a měsíček“. My jsme si zatím prohlíželi různé věci o vesmíru, a pak jsme si mohli něco koupit. Celé se mi to líbilo.


 Tereza Šafářová 5. ročník