Poděkování firmě Avast za finanční výpomoc

 

Česká antivirová firma Avast Software je jedna z největších českých technologických firem.

 

Děkujeme za pomoc, že jsme mohl1 cestovat po domovech důchodců. Už jsme byli s pohádkou „Nevěsty a kominíci“ v domově důchodců v  Rožmitále pod Třemšínem. Potom jsme byli s Růženkou v Rožmitále, Dobříši a v Sedlčanech. Tam se mi nejvíc líbilo, protože to tam měli pěkné. Za zbytek peněz od vás jsme koupili nové kostýmy, ve kterých jsme hráli Popelku. Já byl princ, dostal jsem nové šaty na míru ušitý. Matěj pro mě uspořádal námluvy, ale já „princ“ jsem si nikoho nevybral. Nakonec přišla Popelka, do které jsem se jako zamiloval, ale ona mi utekla. Princ podnik namáhavou cestu za Popelkou a nakonec ji našel a ona odešla s ním na zámek a stala se jeho manželkou. A diváci nás odměnili bouřlivým potleskem.  Já osobně, jako princ, děkuji za tu pomoc.

 

 Jan Hrubý 5. ročník