Rožmitál pod Třemšínem 15.10.2014

15.10. jsme jeli do domova důchodců. Jezdíme tam hrát divadlo a vystoupení každý rok. Když jsme vystoupení předvedli, babičky a dědečkové nám tleskali. Šli jsme se převléct, přišla tam za námi jedna paní a vyprávěla nám o tom, jak ona chodila také do naší školy v Tochovicích.Moc se mi tam líbilo. Když jsme odcházeli, ukázali nám jejich koně, které mají na zahradě.

Denisa Svobodová - 5. ročník

15. října jsme byli na výstavě v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem. Výstava se týkala života s hendikepem. Mohli jsme si zkusit nakrájet mrkev jen jednou rukou, hrát dámu po slepu, jezdit na zvedacím vozíku, psát na psacím stroji braillovým písmem, jezdit na vozíku přes překážky a chodit s holemi. Potom jsme se nasvačili, šli na hřiště a jeli do školy.

Přemysl Hadač - 5. ročník