Školní projekt „Čertovská škola“ 4.12.2009

V pátek 4.12 se konal projektový den jménem „čertovská škola“. První hodinu jsme se sešli v horní třídě. Rozdělili jsme se do skupin, já byla s Terkou, Denkou, Honzou, Davidem a Bětkou. Nejprve jsme šli do naší třídy a tam malovali čerty, pak jsme šli do horní třídy, kde jsme odpovídali na otázky a vyhledávali, jak se slaví Mikuláš v Evropě. Když jsme zpívali u stromečku, přišel andílek a Mikuláš a čertice Popleta byla ráda, že je našla. Šli jsme do tělocvičny a tancovali, pak byla nadílka. Každý musel splnit úkol, já měla udělat 4 dřepy a dostala jsem nadílku.
Zapomněla jsem na Popletu, ta k nám přišla po roce, abychom jí připravili na zápis do školy, protože už je jí 100 let a tak půjde do první třídy.
Celý den se mi moc líbil.

Míša Uherková 3. ročník