Školní projekt „Podzim v sadě a na zahradě“ 27.10. 2015

 

Dne 27.10. se ve škole uskutečnil projektový den V SADĚ A NA ZAHRADĚ. Tento projektový den se týkal ovoce a i zeleniny. Z ovoce jsme dělali ježky. Celkem byli tři stanoviště. Já jsem byla kapitánka, a ve družstvu jsem byla s Dáňou Šimůnkem, Natálkou Handlovou, Eliškou Kravarčíkovou, Kristýnou Šedivou a Kájou Sadílkem. Tento projektový den jsme vyhráli. Jako odměnu jsme si mohli vybrat z krabice, ve které byly hračky, tužky, pera a ostatní věci. Tento den se mi moc líbil. Doufám, že se ještě nějaký projektový den bude opakovat.                     

Aneta Stulíková 5. ročník             


27.10. jsme měli projekt: Podzim v sadě a na zahradě. Kapitáni byli páťáci, já jsem byl ve družstvu číslo šest. Jako kapitána jsme měli Anetu Stulíkovou. Byli tři stanoviště. První stanoviště bylo u paní učitelky Zikmundové, tam jsme dělali zvířata z ovoce a zeleniny. Druhé stanoviště bylo u paní učitelky Léblové, tam byl test a pak jsme ochutnávali různé druhy ovoce a zeleniny. Poslední stanoviště bylo u pana ředitele, tam jsme poznávali různé dřeviny a dělali test. Nakonec jsme šli na pozemek. Potom jsme šli na oběd. Naše družstvo nakonec skončilo první.

Daniel Šimůnek 5. ročník