Výlet do Milína - návštěva koncertu ZUŠ J. J. Ryby

 

Dne 9.12. jsme jeli do Milína na hudební vystoupení. Vystupoval tam hudební sbor Milín. Z naší školy tam vystupovala Magda Hrubá, Honza  Funfálek a Radka Šimůnková. Představení bylo o ZIMĚ. Hrálo se tam na flétny na harmoniky, děti tancovaly a hrály na klavír. Představení se mi moc líbilo. Do školy jsme se vrátili o trochu dříve, a tak jsme se ještě učili.      

Aneta Stulíková 5. ročník                   


Dne 9.12. jsme jeli do Milína, vystupovali tam děti z naší školy a ze Základní školy Milín. Nějaké děti tancovaly, hrály na klavír a na flétnu. Ze začátku nám dávaly děti otázky. Z naší školy tam vystupovali: Honza Funfálek, Mája Hrubá a Ráďa  Šimůnková. Honza hrál na flétnu, Mája hrála také na flétnu. Představení bylo moc hezké.       Agáta Suková 5. ročník