Vystoupení v domově důchodců v Rožmitále pod Třemšínem 27.3.2015

 

V pátek jsme jeli do domova důchodců díky firmě Avast, která nám přispěla na autobus. Když jsme přijeli, hned k nám přišla jedna babička, která bydlela také v Tochovicích. Když jsme vystupovali, někteří dědečkové a babičky s námi zpívali. Moc se jim to líbilo. Slíbili jsme jim, že přijedeme zase v květnu. Už se nemohli dočkat. Moc nám tleskali a děkovali. Já jsem z toho měla moc dobrý dojem. Jsme škola, která má málo dětí ale to vůbec nevadí, protože se líp všichni poznáme. Je tu jen čtyřicet dětí. Paní učitelka Duchoňová nás učí hrát divadlo a říkat básničky a pan učitel k tomu hraje na akordeon. Paní učitelka pro nás vymýšlí různé pohádky, písničky i básničky. Potom jezdíme do domovů důchodců. Byli jsme už v Příbrami a Rožmitále pod Třemšínem.                                  Amálie Stejskalová 5. ročník