Vystoupení v domovech důchodců 9.1.2015

Dne 9. ledna jsme jeli zahrát pohádku ,,o kouzelné perle‘‘. Navštívili jsme domov důchodců v Rožmitále pod Třemšínem a v Příbrami. Jel hlavně dramatický kroužek. Chtěli jsme babičkám a dědečkům udělat radost, myslím, že se nám to povedlo.

Denisa Svobodová 5. ročník

Do domova důchodců jsme jeli v pátek 9.1. Jeli jsme tam proto, abychom důchodce v Rožmitále a Příbrami potěšili. Hráli jsme pohádku ,,Kouzelná Perla“. Já jsem v pohádce hrála čerta Belínka-byla to komická postava. Na konci nám děkovali a moc se jim to líbilo. Výlet se mi líbil a myslím, že se vydařil.

Amálka Stejskalová 5. ročník

9. ledna jsme byli v domovech důchodců. Moc se nám to povedlo. Babičkám a dědečkům se to líbilo. Paní učitelka Duchoňová nás naučila spoustu písniček a teď je nemocná.

Mája Hrubá 2. ročník