Změna stravného

Z důsledku rostoucích cen potravin a energii se v MŠ od 1.4.2024 navyšuje cena stravného.

3 - 6 let

přesnídávka........ 11,-

oběd...................25,-

svačina................10,-

7 let

přesnídávka..........11,-

oběd....................28,-

svačina.................10,-

ZŠ cena zůstává:

7 - 10 let

oběd....................31,-

11 - 14 let

oběd....................33,-

Stravné

Stravné na měsíc březen s bude vybírat od 18.03.2024 - 22.03.2024 v kanceláři u vedoucí kuchyně.

3 -6 let..................800,-

polodenní...............640,-

7 let.......................860,-

SVAČINKY PRO NAŠE DĚTIČKY

Naše kuchařinky pro Vaše dětičky s láskou připravují pestré a chutné svačinky plné vitaminů :-)

OKÉNKO NAŠICH KUCHAŘINEK

Když naše kuchařinky, Lenka a Mirka, objeví novou kuchařku a hned z ní musí zkoušet dobroty :-).

Malá inspirace pro Vás.

Nechte si chutnat :-)

Potraviny v naší kuchyni :-)

Informace ke stravování - ŠKOLA, ŠKOLKA

ODHLÁŠENÍ OBĚDŮ

Obědy se odhlašují nebo přihlašují minimálně den dopředu, nejpozději ten den do 6.00 hodin:

• osobně
  • telefonicky na tel.čísle mateřské školy 318 682 709
  • SMS zprávou na tel.čísle 721 958 652
  • na e-mailové adrese skolni.jidelnatochovice@seznam.cz

Jestliže dítě delší dobu nechodí do MŠ a ZŠ, je nutné zavolat nebo napsat dopředu zprávu, od kdy začne opět docházet. Pokud nestihnete oběd z důvodu nemoci odhlásit, můžete si ho první den vyzvednout do vlastních jídlonosičů, které si přinesete ráno do jídelny. K vyzvednutí bude připraven od 11.00 do 12.00  jinak oběd propadá.

Peníze na stravování se budou vybírat vždy zálohově dopředuDodržujte prosím termín placení, který je vždy vyvěšen na nástěnce několik dní dopředu a bude také na webových stránkách. Po absenci uhradit co nejdříve.

Stravné je také možné hradit bankovním převodem, formou souhlas s inkasem, potřebný formulář si vyzvedněte u ved. ŠJ

Vedoucí školní jídelny je v mateřské škole vždy od 6.30 do 13.40

Veškeré náměty a připomínky ohledně stravování řešte prosím vždy přímo s vedoucí ŠJ.

Hodnocení jídelníčku

Ke stažení zde.