KONZULTACE PRO RODIČE

Vážení rodiče,

pod následujícím odkazem Konzultace pro rodiče naleznete informace k online konzultaci.

Pod tímto odkazem naleznete Návod na přihlášení ke konzultaci

Rozpis časů konzultací naleznete NÍŽE, zapsat se však můžete pouze ve školce na nástěnce. Pokud nyní (např. z důvodu nemoci) do školky nechodíte, spojte se s námi telefonicky či elektronicky (e-mail) a vše doladíme na dálku.

Děkuji.

 

 

KARNEVAL

VYCHÁZKA DO LESA

NÁHRADNÍ OBLEČENÍ

Zpravodaj

Pod následujícím odkazem si můžete přečíst nové číslo Zpravodaje

https://www.tochovice.cz/e_download.php?file=data/editor/71cs_2.pdf&original=Zpravodaj%20III_2020%20v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD.pub.pdf

PŘÁNÍČKO K VÁNOCŮM

Vážení a milí rodiče, přátelé školy,

dovolte mi, abych jménem celého kolektivu MŠ popřála krásné a nerušené vánoční svátky, spoustu pohody a radosti, užijte si tento kouzelný čas se svými nejmilejšími a nový rok 2021, nechť Vám přinese jen zdraví, štěstí a samé krásné dny.

Prostřednictvím úschovny jsme si dovolili poslat malý předvánoční dárek v podobě vánoční besídky, kterou si pro Vás dětičky s paní učitelkami připravily. Odměnou jistě budou Vaše rozzářené oči plné radosti, které my letos neuvidíme, ale příští rok si snad vše vynahradíme a besídku si užijeme tak, jak jsme zvyklí.

Krásné Vánoce.

Za kolektiv MŠ Pavla Vitišová.

VÁNOČNÍ BESÍDKA NETRADIČNĚ

Vážení rodiče,  milí přátelé,

aktuální situace nám nedovoluje se sejít v předvánočním čase, trochu si posedět, zamlsat cukroví a hlavně zhlédnout besídku, kterou si pro Vás dětičky připravily.

I tak jsme se rozhodli, že Vás o tuto radost nepřipravíme, vánoční besídku natočíme v rámci našeho každodenního programu a poté Vám ji odešleme přes úschovnu.cz. Nebude to sice takové, ale věříme, že i tak Vás to potěší a odnesete si alespoň malý kulturní zážitek.

Děkujeme za pochopení, kolektiv MŠ.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Vážení rodiče, milé děti,

pojďte si s námi hrát a dovádět. Pod následujícím odkazem ADVENTNÍ KALENDÁŘ

nebo pod záložkou "Školička" v článku "Vánoce klepou na dveře" naleznete adventní kalendář s nápady na činnosti v předvánočním období. Kdo bude mít chuť a náladu, může se zapojit.

V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte na školkový e-mail. Zároveň můžete  posílat i fotky z Vašich činností :-)

 

Školička u nás doma

Vážení rodiče,

pod záložku ,,Školička" průběžně vkládáme inspirace a úkoly. Jsou přidávány jako nové články či ke stávajícím článkům, záleží na zaměření.

 

Distanční vzdělávání pro předškolní děti

Pod záložkou "Školička" naleznete informace a potřebné materiály k distančnímu vzdělávání předškolních dětí.

Materiály, které jsou pod tuto záložku vkládány, mohou využívat i rodiče ostatních "nepředškolních" dětí.

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

UZAVŘENÍ MŠ

Podzimní vycházka

Čištění zoubků

Ve třídě Koťátek si děti po obědě mohou čistit zoubky.

V případě zájmu můžete svému děťátku přinést do školky plastový kelímek (nejlépe zespodu podepsaný), zubní kartáček a pastu.

 

Výlet

Výlet

INFORMACE PRO RODIČE k vyšetření v PPP

 • V přiloženém letáčku si můžete přečíst informace k vyšetření v PPP
 • Žádosti k vyšetření ŠKOLNÍ ZRALOSTI bude možné podávat až od ledna 2021, dříve nebudou přijímány

 

Informace pro rodiče - leták PPP

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Školka v přírodě se týká dětí ze třídy LVÍČAT!!!

!!! INFORMACE PRO RODIČE !!!

Vážení rodiče,

jelikož se na počátku školního roku 2020/2021 nebude konat úvodní schůzka pro rodiče, veškeré důležité informace, které bychom Vám na této schůzce sdělovali, budeme postupně vkládat na webové stránky do tohoto článku.

Rodiče, kteří do kontaktu uvedli svou e-mailovou adresu, dostanou tyto důležité informace i elektronicky. Rovněž budou informace zveřejněny v MŠ. Tímto bych chtěla požádat rodiče, kteří do kontaktu neuvedli svůj e-mail, aby tak ve svém zájmu učinili.

Školkový e-mail: tochovice.ms@seznam.cz

Děkujeme za pochopení.

 

Souhrnné informace k provozu

OS Slůňata

Základní informace

Stravování

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ k zahájení školního roku 2020/2021

Informace k zahájení školního roku 2020/2021

Před vstupem do MŠ

ÚVODNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE

Úvodní schůzka pro rodiče naplánovaná na 2. 9. 2020 se konat

NEBUDE !!!

 

Z důvodu možného šíření nemoci Covid-19 bude schůzka zrušena. Veškeré informace budou zveřejněny na webových stránkách školy, na nástěnkách v MŠ a pokud rodiče uvedli e-mailovou adresu, informace jim odešleme i prostřednictvím e-mailu.

Děkujeme za pochopení a všem pevné zdraví.

Informace pro rodiče

Pod záložkou "Dokumenty" naleznete informační leták pro rodiče.

Prosíme rodiče, aby upozornili děti, že HRAČKY z domova se do školky nenosí. Děkujeme za pochopení.

PŘEJEME VŠEM DĚTIČKÁM I RODIČŮM KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA A VESELÝCH ZÁŽITKŮ :-)

Kolektiv MŠ.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

 • Zákonní zástupci dětí z jiných MŠ, kteří mají zájem o prázdninový provoz v MŠ Tochovice, naleznou informace a potřebné formuláře, které je potřeba vyplnit, v záložce "FORMULÁŘE".

 

 • Zákonní zástupci dětí z MŠ Tochovice nic nevyplňují a v případě, že nyní do školky nechodí a mají zájem o prázdninový provoz, telefonicky svou účast nahlásí.

 

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ v MŠ Tochovice bude probíhat tyto týdny:

17. - 21. 8. 2020

24. - 31. 8. 2020

 

Oznámení

Sdělení

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ pro školní rok 2020/2021

Výsledkovou listinu naleznete ZDE

Upozornění k placení školného

Prosíme rodiče, aby si upravili příkazy k úhradě k placení školného. V měsíci květnu nebudeme vybírat školné, poměrná část byla převedena z měsíce března, kdy byla MŠ uzavřena. Platbu si nastavte až od června, kdy bude opět školné vybíráno standardním způsobem.

Děkujeme.

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

 

Vážení rodiče,

od 25. 5. 2020 se za přísných hygienických podmínek opět otevře školka, a to v obvyklém provozu od 6,20 do 16,30 hod.

Rodiče dětí byli telefonicky informováni o znovuotevření MŠ a zároveň tak projevili svůj případný zájem/nezájem o docházku dětí do MŠ. U těch, kteří se rozhodli, že své dítě do MŠ dávat nebudou, z důvodů bezpečnostních opatření nebude možné se v průběhu otevření MŠ dohlásit. Přihlášené děti budou rozděleny do neměnných skupin. Jmenný seznam bude zveřejněn v MŠ po otevření.

Před nástupem do MŠ je nutné vyplnit a podepsat ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Bez něj nebude dítěti umožněn vstup do MŠ. Tento formulář si stáhnete (odkaz pod příspěvkem), vytisknete a přinesete do MŠ v den nástupu, popřípadě vyplníte v den nástupu ve škole. V souvislosti s bezpečnostními opatřeními upřednostňujeme donést již vyplněné formuláře z domova. Prohlášení musí být aktuální k datu nástupu, proto i datum vyplnění by měl odpovídat datu, kdy reálně do MŠ nastupujete.

 

V tuto chvíli se na MŠ nevztahuje omezení počtu dětí v rámci třídy/skupiny, avšak je možné že situace se do otevření MŠ ještě změní, proto, prosím, sledujte webové stránky školy, kde budou případné změny zveřejněny.

 

Je nutné, aby byly dodržovány hygienické zásady ve zvýšené míře. Prosíme rodiče, aby dětem připomínali nutnost dodržování hygienických zásad - důkladného mytí rukou, zakrývání úst při kýchání apod.

 

Při vstupu do budovy MŠ si rodiče i děti vydesinfikují ruce. Rodiče musí mít v prostorách MŠ zakrytá ústa i nos a zdržují se zde po nezbytně nutnou dobu (předání dětí, vyzvedávání). Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí.

 

Pro rodiče jsme zpracovali informační leták (odkaz níže) na základě metodických doporučení MŠMT. Celé znění metodické příručky lze najít na stránkách MŠMT.

 

Děkujeme za ohleduplné chování k sobě navzájem.

 

Informační leták pro rodiče

Čestné prohlášení

Čarodějnické kouzlení aneb školička u Vás doma

Milé dětičky :-),

blíží se čarodějnice a s nimi i kouzelná noc, kdy opékáme buřtíky a dovádíme. Je nám líto, že o letošní čarodějnické řádění ve školce přijdeme. Avšak přicházíme s nápadem, tak si ho pojďte přečíst a pokud se Vám bude líbit, připojte se k nám :-).

Krásné čarodějnice z kouzelné školky v Tochovicích se rozhodly, že si namíchají kouzelné lektvary, které jim dodají sílu i radost. Míchat budou nejrůznější koktejly, jež září všemi barvami. Můžete se k nim přidat a pochlubit se fotkami na e-mail školky. Těšíme se na Vaše recepty i na fotky z Vašeho kouzlení:-)

A takhle vařily a míchaly a kouzlily čarodějnice z tochovické školky :-). Asi to trochu popletly, protože jak sami vidíte, proměnily se v medvídky. Budeme doufat, že kouzlo stačí vyprchat, než se všichni vrátíme do školky :-).

 

Těšíme se na fotky z Vašeho kouzlení :-)

 

Tochovický zpravodaj

O dění ve školce si můžete přečíst v Tochovickém zpravodaji, do kterého svými příspěvky pravidelně přispíváme.

Do čtení nejnovějšího vydání se můžete pustit pod tímto odkazem:

https://www.tochovice.cz/e_download.php?file=data/editor/71cs_2.pdf&original=Zpravodaj%20I_2020.pdf

UPOZORNĚNÍ K ZÁPISU DO MŠ

Pod odkazem níže naleznete aktualizované informace k organizaci zápisu.

Informace k zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021

Kritéria přijímání

 

Potřebné formuláře k zápisu k vytištění níže:

Žádost k PV

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Čestné prohlášení

Evidenční list A

Evidenční list B

Přihláška A

Přihláška B

 

Prosím rodiče, aby dodrželi termín příjmu žádostí a všech potřebných dokumentů (viz. dokument výše "Informace k zápisu") a neposílali nic dříve. Děkuji.

 

Veškeré informace k zápisu budou vkládány k tomuto sdělení.

Školička u Vás doma

Milé rodiče a dětičky,

jelikož nám situace nedovoluje hrát si spolu ve školce, rozhodli jsme se, že zavítáme k Vám domů prostřednictvím školkových webových stránek. Nabídneme Vám různé hry, pracovní listy, písničky, básničky či výtvarné nápady a budeme se snažit touto cestou Vám přinést alespoň trochu zábavy, rozveselení a vzpomínku na naše školkové dovádění.

Materiály budou vkládány do nové rubriky "Školička", kde bude vše přehledně uloženo. Fotky či videa z Vašeho společného vyrábění či zpívání můžete posílat na školkový e-mail. Hotové pracovní listy můžete po otevření školky přinést a paní učitelky je dětičkám založí do jejich portfolia.

Těšíme se na brzké shledání, s mnoha pozdravy celý tým Vaší školky :-)

Doporučení pro rodiče předškoláků

Co vše musí budoucí prvňáček umět

Úplata v době přerušení provozu MŠ

Uzavření mateřské školy

ZÁPIS k předškolnímu vzdělávání pro šk. r. 2020/2021

Zápis - plakátek 2020

KARNEVAL

ÚPLATA za PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Konzultace pro rodiče

Školka v přírodě

Plavecký výcvik

POZVÁNKA na VÁNOČNÍ besídku

Vánoční tvoření

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

PLÁNOVANÉ AKCE

 • 2. 12. 2019 - Focení vánočního souboru
 • 9. 12. 2019 - Vyšetření očí firmou Prima Vizus

INFORMACE K VÝLETU - Frmapark Soběhrdy

PLÁNOVANÉ AKCE

!!! PŘESUN TERMÍNU VYCHÁZKY !!!

Vzhledem k nepříznivému počasí byla vycházka do lesa přesunuta na

úterý 1. 10. 2019.

Děkuji za pochopení.

VYCHÁZKA

VÝLET - KOVÁŘOV

Úvodní schůzka

V úterý 3. září se od 16,30 h v MŠ uskuteční úvodní schůzka pro rodiče.

PŘEJEME VŠEM DĚTIČKÁM I RODIČŮM KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA A VESELÝCH ZÁŽITKŮ :-)

Kolektiv MŠ.

ZAHRADNÍ SLAVNOST

Více informací ZDE:

CYKLO VYJÍŽĎKA

Více informací ZDE:

ŠKOLKOVÝ VÝLET

Více informací ZDE:

DODATEČNÝ ZÁPIS K PV

Výsledky naleznete ZDE: Výsledky dodatečného zápisu k PV

KINO

Více informací ZDE:

POSEZENÍ NA ZAHRADĚ

Více informací ZDE:

 

EXKURZE

Více informací naleznete ZDE:

VÝSLEDKY ZÁPISU K PV

Výsledková listina ZDE: Výsledky zápisu k předškolnímu vzdělávání

BESÍDKA

Zveme všechny rodiče i přátele školy na besídku ke "Dni maminek".

Kdy: čtvrtek 23. 5. 2019 od 16,00 hod. ve školce

 

FOCENÍ VE ŠKOLCE

Bližší informace ZDE:

 

Pozvánka

Dovolujeme si Vás pozvat na "Ochutnávku zelených potravin".

Bližší informace naleznete na plakátku ZDE:

ZÁPIS K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

V záložce "Formuláře" si můžete stáhnout "Žádost o přijetí dítěte k PV".

Součástí tiskopisu je i příloha pro vyjádření ošetřujícího lékaře, která musí být v DEN ZÁPISU příslušným lékařem vyplněna a potvrzena.

Tiskopis si rovněž můžete vyzvednout v době provozu v MŠ (u paní učitelek).

Ostatní potřebné formuláře budou k vyplnění u zápisu.

KRITÉRIA PRO PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ K PV

Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020 naleznete zde: Kritéria přijímání

ZÁPIS K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

- plakátek k zápisu ZDE: Zápis 2019

KURZ GRAFOMOTORIKY

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Termín: 29. 4. - 4. 5. 2019

Cena: 1 900,-

Částka je splatná do konce března. Spolek Slůňata přispívá každému dítěti, které pojede, 200,-

Přihlášku si vyzvedněte u paní učitelek a vyplněnou odevzdejte do 8. 3. 2019.

Během konání školky v přírodě bude pro ostatní dětí zajištěn provoz.

NÁVŠTĚVA MUZEA

V pátek 22. 3. 2019 navštívíme PODBRDSKÉ MUZEUM V Rožmitále pod Třemšínem.

S sebou: batůžek, pití v láhvi

Svačinu zajistí školka. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv.

Sraz ve školce nejpozději do 7,45 h (odjíždíme autobusem v 8,00 h).

Vybíráme vstupné 20,- (Prosím, noste přesnou částku, nebo alespoň drobné mince. Děkuji)

KARNEVAL V MŠ

Ve středu 20. 2. 2019, v rámci dopoledního programu, proběhne v MŠ karneval.

Děti si přinesou karnevalové masky a dobrou náladu :-)

KONZULTAČNÍ HODINY

V úterý 12. 2. 2019 zveme rodiče do školky na konzultační odpoledne.

Přijít můžete v době od 16,00 do 18,00 h.

ZIMNÍ VYCHÁZKA ZA ZVÍŘÁTKY

V pátek 8. 2. 2019, v rámci dopoledního programu, půjdeme na vycházku do lesa za zvířátky.

S sebou: batůžek s malou dobrůtkou pro zvířátka (jablko, mrkev, staré pečivo, seno, ...)

Na vycházce nás bude doprovázet myslivec pan Vrba.

Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv !!!

PLAVECKÝ VÝCVIK

Spolek Slůňata

V níže uvedených souborech naleznete informace od Spolku Slůňata.

Mikulášský balíček

Poděkování rodičům

 

DOPRAVNÍ VÝCHOVA

V pondělí 10. 12. 2018 v rámci dopoledního programu je pro děti připravena dopravní výchova.

Vstupné bude vybráno dodatečně dle skutečného počtu dětí.

VÁNOČNÍ JARMARK

Prosíme rodiče o pomoc při prodeji na vánočním jarmarku, který se uskuteční v sobotu 8. 12. 2018 od 15,30 h na návsi v Tochovicích. Zájemci se mohou hlásit u paní učitelek.

Děkujeme.

VSTUPNÉ

Vybíráme vstupné na "Vánoční pohádku", kterou děti viděly ve školce 4. 12. 2018.

Vstup: 35,-

Prosíme rodiče, aby nosili přesnou částku, nebo alespoň drobné. Děkuji za pochopení.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Ve středu 5. 12. 2018 v rámci dopoledního programu přijde do školky Mikuláš s čertem.

 

DIVADLO V MŠ

V úterý 4. 12. 2018 (dopoledne) přijede do MŠ divadlo s "Vánoční pohádkou".

Vstupné vybereme až dodatečně dle skutečného počtu dětí.

Vánoční besídka

Prosíme rodiče o spolupráci během příprav vánoční besídky.

 • Děti budou vystupovat jako čertíci, proto Vás prosíme o pomoc při přípravě obleků. Je pouze na Vaší fantazii, jak si s kostýmem čertíka poradíte.

 

 • Na vánoční besídce bude připraveno drobné pohoštění, pokud budete mít chuť, můžete i vy přispět nějakou laskominou a přinést ji na společný stůl.

 

Děkujeme za spolupráci :-)

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Blíží se vánoční čas a s ním i naše každoroční vánoční besídka.

Přijďte si na chvíli odpočinout od shonu a vychutnat si vystoupení Vašich dětí, zaposlouchejte se do krásných melodií vánočních písniček a alespoň na chvíli se vraťte do dětských let.

Srdečně zveme všechny rodiče, babičky, dědečky, přátele školy v úterý 11. 12. 2018 do naší školky na společné odpoledne. Dětičky vystoupí v převlečení čertíků a v krátkém pásmu písniček a básniček Vám nabídnou něco z toho, co se v uplynulých týdnech naučily, aby Vám zpříjemnily předvánoční čas.

Začínáme v 16, 00 h.

Těšíme se na Vás :-)

 

 

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ

Zveme všechny děti, rodiče a přátele školy

v pondělí 3. 12. 2018 do naší  školky na vánoční tvoření.

Tvořit začínáme v 15,30 h.

Pokud by někdo chtěl přinést již hotový výrobek a věnovat ho do prodeje na vánočním jarmarku, může tak učinit do pátku 7. 12. 2018 (předat paní učitelkám v MŠ).

Výrobky budou prodávány ve spolupráci se "Spolkem Slůňata" na vánočním jarmarku u příležitosti rozsvícení vánočního stromu (v sobotu 8. 12. 2018) na návsi. Výtěžek z prodeje dětem z MŠ poslouží k úhradě vstupů, výletů či pomůcek do školky.

Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na společné odpoledne :-)

KONZULTACE PRO RODIČE

Zveme rodiče na konzultační odpoledne, které se bude konat v pondělí 12. 11. 2018 od 16,00 do 17,30 h v MŠ.

K dispozici Vám budou paní učitelky, s kterými si můžete pohovořit o Vašich dětech, zeptat se na to, co Vás zajímá.

Těšíme se na Vás :-)

FOCENÍ

Dne 20. 11. 2018 proběhne ve školce focení souboru "Vánoce".

Zájemci o focení se nahlásí u paní učitelek. V šatně dětí naleznete náhledy souboru, jak jednotlivé fotografie vypadají.

DIVADLO V MŠ

V úterý 16. 10. 2018 přijede do školky divadélko s pohádkou "Tři kůzlátka".

Vybíráme 45,-

Prosíme, noste částku v drobných mincích. Děkuji za pochopení.

VÝLOV

V pátek 12. 10. 2018 se půjdeme podívat na výlov k Podtochovickému rybníku.

Celé dopoledne se budeme pohybovat v přírodě, nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv.

DRAKIÁDA

Zveme rodiče a děti na drakiádu do školky, která se koná 11. 10. 2018 od 15,00h na louce před školkou.

Nezapomeňte draky a úsměv na tváři :-).

VÝLET DO PŘÍBRAMI

Dne 9. 10. 2018 navštívíme "Důl Anna" v Příbrami. Vybíráme 40,- vstupné.

Pro děti bude připraven program v podzemí:

 • jízda důlním vláčkem
 • hornická pohádka
 • setkání s permoníčky

!!! Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv !!!

Prosíme rodiče, aby nosili přesnou částku na vstupné, popřípadě drobné. Děkuji.

DOPOLEDNÍ VYCHÁZKA

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 půjdeme na dopolední vycházku za zvířátky.

S sebou:

 • batůžek
 • pití v láhvi, malou dobrůtku
 • pláštěnku

!!!  Nezapomeňte na vhodné sportovní oblečení a obuv !!!

KURZ PRVNÍ POMOCI

V pondělí 10. září od 10,30 h proběhne v MŠ kurz první pomoci.

Děti si z domova přinesou svého mazlíčka (plyšovou hračku), na kterém se budou učit základy první pomoci.

Celková částka kurzu je 1400,-. Tato částka bude rozpočítána dodatečně mezi děti, které se kurzu zúčastní.

ÚVODNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE

Ve středu 5. 9. 2018 od 16,30 h se v prostorách MŠ uskuteční úvodní schůzka, na které budou rodiče seznámeni s provozem MŠ a důležitými dokumenty.

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci a za pár dní se již přehoupnou do nového školního roku. V pondělí 3. září se otevřou dveře naší školky a paní učitelky budou vyhlížet dětičky, které se k nám po prázdninách chystají.

Za celý kolektiv MŠ Tochovice bych popřála úspěšný a šťastný vstup do nového školního roku všem dětičkám i rodičům.

Rádi bychom pozvali rodiče a přátele školy na slavnostní rozloučení s našimi předškoláky.

Přijďte 20. 6. 2018 od 16,00 h na školní zahradu a společně si užijeme zábavné odpoledne.

Bude připraveno malé pohoštění, přinést si můžete i buřtíky na ohýnek nebo jiné dobrůtky a hlavně nezapomeňte úsměv na tváři a dobrou náladu.

Těšíme se na Vás :-)

ODJEZD NA VÝLET

Na výlet do Selibova (4. 6. 2018) odjíždíme v 8 hod. Sraz ve školce je nejdéle v 7,45 hod.

Prosím, dostavte se včas.

INFORMACE PRO NOVÉ RODIČE

Prosím rodiče, kteří si půjdou vyzvednout rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019, aby se vzhledem ke konaným akcím v MŠ a dlouhodobé nemoci jedné z paní učitelek, předem telefonicky domluvili, v jakém časovém rozmezí si mohou rozhodnutí vyzvednout.

Děkuji za pochopení.

VÝSLEDKY ZÁPISU K PV

Výsledky zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019 naleznete zde:

Výsledky zápisu 2018

FOCENÍ

Ve čtvrtek 7.6.2018 proběhne společné focení třídy a skupinek.

Za společnou fotku třídy vybíráme 25,- a za fotku skupinky 20,-.

Zájemci o focení skupinek se nahlásí u paní učitelky.

Prosím rodiče, aby nosili přesnou částku, nebo alespoň drobné.

Děkuji.

DIVADLO

Dne 1.6.2018 přijede do školky divadélko, aby ke "Dni dětí" zahrálo pohádku "Šípková Růženka".

Vybíráme vstupné 45,-

Prosím rodiče, aby nosili přesnou částku, nebo alespoň drobné.

Děkuji za pochopení.

BESÍDKA

Plánovaná besídka se ruší z důvodu dlouhodobé nemoci paní učitelky Vondráškové.

Děkuji za pochopení.

ZÁVĚREČNÝ VÝLET

V červnu (4.6.2018) se uskuteční výlet do Selibova. Na děti čeká program v Pohádkové kovárně Selibov, na který vybíráme 75,- (prosím rodiče, aby nosili pokud možno přesnou částku, nebo drobné - děkuji za pochopení)

S sebou:

 • batůžek
 • pití v láhvi
 • malou laskominu
 • pláštěnku
 • papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky

Jídlo bude zajištěno.

Prosím, aby děti měly vhodné oblečení (pohodlné, sportovní) a obuv (nejlépe sportovní). Rovněž volte vhodný batoh, děti ho budou celý den nosit.

Děkuji.

!!! OMEZENÍ PROVOZU V MŠ !!!

Po dobu absence paní učitelky Vondráškové bude provoz v MŠ omezen.

Provozní doba 6,30 h - 16,00 h

Děkuji za pochopení a prosím o dodržení této přechodné provozní doby.