18. června- výlet s rodiči do zábavného parku Mirakulum

 

Já, Silvinka a mamka jsme se v sobotu vypravili autobusem do zábavního parku-Mirákula. Pobyt v parku s atrakcemi jsme si náležitě užili!    

 Míra Štohanzl – 2. ročník

 

V sobotu 18.6. jsme jeli na výlet do Mirákula. Cesta autobusem trvala dlouho, tak jsem hrála s bratrancem slovní kopanou. V Mirákulu jsme dostali náramek, na který babička napsala svoje telefonní číslo, kdybychom se ztratili. Všichni jsme šli do bludiště. Moc jsem si to užila.      

Linda Lakomá – 2. ročník

 

V sobotu jsem byl na výletě v zábavním parku v Mirákulu. Bylo tam strašně moc atrakcí. Byl jsem na úplně super trampolíně, na velké houpačce, v lanovém centru, na kolotoči. Tou nejlepší atrakcí pro mě byla projížďka tankodromem. Druhou největší atrakcí bylo, že jsem si mohl pohladit kozu a kozla. Moc se mi tam líbilo.  

 Dan Kačírek – 4. ročník