21.5. 2015- výuka na dětském dopravním hřišti v Příbrami

 

Dne 21. 5. 2015 jsme jeli na dopravní hřiště v Příbrami. Vyrazili jsme v 9:00 hodin. Když jsme dorazili, učili jsme se o tom, jak  se chovat na silnici jako cyklista. 4. a 5. ročník si vzali vesty s čísly. Po teorii si každý vybral svoje kolo, a šli jsme jezdit. Pak jsme dělali testy, já jsem si průkaz cyklisty udělal. Všechno se mi líbilo. Potom jsme jeli nazpátek do školy.                     Jan Funfálek 4.ročník                                             

 

Dne 21. 5. 2015. jsme jeli na dopravní hřiště do Příbrami. Odjížděli jsme v 9:00 hodin. Když jsme dorazili, tak jsme se šli učit o tom, jak se máme chovat na silnici jako cyklista. Zatím co jsme se učili, si 1. a 2. ročník jezdili, pak jsme se nasvačili, a potom jsme se vystřídali, oni se šli učit a my jezdit. Pak jsme šli psát testy. Až jsme ty testy dopsali tak jsme šli jezdit s nimi. Pak pán vymyslel takovou hru, která se hraje tak, že kdo udělá přestupek, jde si sednout. Pak jsme odjeli zpátky do školy.                           Jan Němeček 5. ročník