4. prosince - školní projekt „Pekelná škola“

 

V pátek k nám přiletěla čertice Popleta. Zpívali jsme s ní různé vánoční koledy. Potom jsme šli do tělocvičny, a tam jsme dostali nadílku. Bylo tam hodně věcí-arašídy, ovoce, bonbony. Potom čertice Popleta odešla. My jsme hráli ve třídách různé hry a šli jsme do tělocvičny. Pak jsme šli na oběd, kde jsme dostali další nadílku.                       

Petr Sadílek 5. ročník

 

 

V pátek k nám přiletěla čertice Popleta. Spadla komínem a dárky tam zůstaly. Cestou spadla do rybníka, a byla celá mokrá. Pan ředitel šel nadílku vyndat, ale prý se to tam šprajclo. Nakonec jí vyndal. Potom jsme šli zpívat ke stromečku. Pak jsme šli s čerticí do tělocvičny, tam jsme udělali kolečko a zpívali jsme. Pak jsme dostali nadílku, a čertice odletěla. Bylo to moc hezké.

 Jan Šverma 5. ročník