Divadelní představení – Svátek matek 10.5.2009

10. května měly maminky svátek. Hodně maminek dostalo dárek, nejčastěji kytičku. Moje maminka dostala růže. My děti jsme měli malé překvapení, naší pohádku “Kouzelná perla“, ve které vystupoval malý čertík, princezna Rujana, kouzelník a další pohádkové postavy. Představení se mi moc líbilo a nakonec jsme měli něco pro maminky a babičky. Moje babička mi řekla, že se jí to moc líbilo a mě to velice potěšilo.

Lucie Žáčková 4. ročník

10.5.byl Den matek. Všem maminkám, babičkám i prababičkám se dávaly květiny a výrobky z keramiky. Ten nejlepší dárek, co jsme jim měli dát, byla pohádka o kouzelné perle. Opět ji napsala naše paní učitelka Renata Duchoňová. Hráli tam: kouzelník Felčáry, princezny Amíra a Rujana, čert Belínek, služka Lenka, čeledín Jiřík a děti. Doufám, že se to všem opravdu líbilo.

Lucie Maříková 4. ročník