Divadlo Příbram 1.3.2010

1. března v pondělí jsme jeli celá škola do
Příbrami do divadla na představení Kubula a Kuba Kubikula. Byla tam také Barbucha a ta se mi líbila nejvíce. Dále tam byl také starosta, starostova dcera a bába. V divadle se mi moc líbilo a těším se, až pojedeme příště.

Denisa Šimůnková 3. ročník

Kubula a Kuba Kubikula

1. března jsme byli se školou v divadle A.Dvořáka v Příbrami. Byli jsme na představení „Kubula a Kuba Kubikula“. Bylo to hezké představení a byla tam i legrace. Legrace byla i o přestávkách, protože jeden kluk z Příbrami se zamiloval do několika dívek z naší školy. Představení vyprávělo o neposlušném medvědovi a jeho medvědáři, ten si vymyslel strašidlo Barbuchu, který se pak u nich uhnízdil a nechtěl se odlepit. Ve třech tak podnikali různá dobrodružství. Celý den se mi líbil.

Tomáš Brychta 5. ročník