Dopraní hřiště 6.6.2014

V pátek 6. června jsme jeli na dopravní hřiště. Jezdili jsme tam na kolech. Některé děti dostaly řidičák. Pan instruktor nám povídal o značkách a ostatní děti psaly testy. Když nám na hřišti nefungovaly semafory, tak jsme se řídili dopravními značkami.

A. Švejnohová - 2. ročník

6. června jsme jeli na dopravní hřiště v Příbrami. Jeli jsme tam vláčkem, a pak šli až na místo pěšky. Potkali jsme se tam s panem instruktorem, který byl u nás ve škole. Vysvětloval nám pečlivě, co znamenají jednotlivé dopravní značky. Naše třetí třída a první a druhá jezdily nejdříve na kolech po hřišti. Žáci čtvrté třída někteří i z páté psali testy. Měli získat řidičák pro malé cyklisty. Na hřišti se mi líbil železniční přejezd. Samozřejmě jsme se tam i nasvačili. Na hříště bych chtěl jet zase, protože se mi tam moc líbilo.

J. Funfálek - 3. ročník