Konec plaveckého výcviku

 

14.4 nám skončil plavecký výcvik. Byl to den, ve kdy jsme si hrály a závodily. Mně se nejvíc líbilo hraní, protože jsme měli celý bazén pro sebe. Byl to nejlepší den v bazéně.          

Vojta Němeček 3. ročník      

                               

Plavecký výcvik jsme zakončili závodem. Jako první šla 1. Třída, jako druhá šla 2. třída, jako třetí šla třída 3., jako čtvrtý šli čtvrťáci a nakonec jsme šli my 5. třída. Já byl na pátém místě ze šesti, a moje sestra Magda byla na druhém místě. Potom jsme si hráli v bazénu s hračkami, které jsme si přinesli z domova nebo s kterými byli v bazéně. Mně se to moc líbilo, potom jsme si něco koupili a jeli jsme do školy.  

                         Jan Hrubý 5. ročník


                   Každý čtvrtek jsme jezdili na plavání do Příbrami. Bazén byl rozdělen do 5 družstev. Skákali jsme šipku.  Plavali jsme kraula ,znak, prsa a na konci každé hodiny jsme šli skákat nebo jsme šli do vířivky i do páry. Na tento výcvik chodím už od školky, Vždy jsem se na každou hodinu těšil. A po každé hodině jsme si mohli koupit v obchůdku nějakou dobrou věc. Moc mě to baví.

                                                           Jan Šverma 5. ročník