Návštěva Galerie Ludvíka Kuby v Březnici 9.5.2014

9. května se naše škola vydala do Březnice do Galerie Ludvíka Kuby. Bylo to tam moc pěkné. Vystavovali tam vedle obrazů i piano a malířský obraz, který patřil panu Kubovi. Tomu, když byl starý, ochrnula pravá ruka, ale naučil se s ní malovat tak, že si ji přivazoval k levé a obrazy maloval barevnými ťupkami. Byly hezké. Pak jsme byli v kině na filmu „Justin, jak se stát rytířem“. Líbil se mi.

P. Sadílek - 3. ročník

9. května celá naše škola jela do Březnice se podívat do Galerie Ludvíka Kuby. Paní průvodkyně nás provedla a ukázala nám obrazy, které pan Kuba maloval. Mohli jsme si tam koupit i nějaké suvenýry. Po prohlídce jsme šli do kina na film „Justin, jak se stát rytířem“. Byl animovaný a všem se pohádka líbila stejně jako celý výlet do Březnice.

A. Stejskalová - 4. ročník