První školní den 1.9.2014

Přijeli jsme do školy, kde nás uvítala paní učitelka Šounová. Přišli jsme do tělocvičny, přišlo devět prvňáčků a jedna nová holčička do druhé třídy. Prvňáčci dostali šerpy, mají paní učitelku Zikmundovou. My jsme dostali paní učitelku Léblovou a druháci a třeťáci pana ředitele. Pak jsme šli do třídy. Třídu máme až úplně nahoře. Ve třídě jsme byli asi hodinu, a pak jsme šli domů.

Agáta Suková - 4. ročník

1. září jsme ve škole přivítali prvňáčky, pak jsme šli do tříd. Já jsem dostal paní učitelku Léblovou, sedím s Honzou Fumfálkem. Můj nejoblíbenější předmět je přírodověda. Moje sestra postoupila do druhé třídy a já už do čtvrté.

Jan Hrubý - 4. ročník

První den ve škole se mi líbil, protože bez školy neumíme nic, ani číst, ani počítat, prostě vůbec nic. Proto mě baví učení. První den vždycky přivítáme prvňáčky a pak jdeme do tříd, tam si něco řekneme a jdeme domů.

Cyril Kačur - 4. ročník