Škola v přírodě 20. - 24. 4. 2015

 

Pondělí- Dnes jsme se loučili s maminkami. Moc se mi stýská, mámě se také stýská. Jeli jsme na zříceninu hradu, bylo to hezké, pak jsme se jeli do školy v přírodě ubytovat. První noc se mi stýskalo, ostatním také.   Vojta Němeček 2. ročník


Úterý- Dnes jsme šli na ochranu fauny v Hrachově. První a druhé družstvo se školkou si prohlédla zvířátka, a ostatní měli stopovanou. Pak nám ukázali malou prasničku, která se jmenovala Justýnka. Potom jsme si mohli něco nakoupit.      Radka Šimůnková 3. ročník

 

Středa- Dnes jsme měli indiánskou stesku, bylo tam hodně úkolů, pak jsme opékali buřty a tancovali jsme po družstvech. Bylo to moc hezké, pak jsme si hráli, a Ty buřty byly dobré, mňam.    Jára Telecký 3. ročník


Čtvrtek- Dnes jsme měli předposlední den na škole v přírodě. Ráno jsme balili, večer jsme měli Country bál. Já jsem tancoval s holkou, a dostal jsem ocenění za tanečníka: 5. místo                   Ondra Šedivý 2. ročník


Pátek-  V pátek jsme jeli domů, ale nejdřív jsme měli dva výlety. První výlet bylo muzeum J. Suka, druhý výlet jsme byli u jeho domu.   Vojta Němeček 2. ročník