Škola v přírodě – Nové Hutě 16. – 20. 5. 2016

 

Ve škole v přírodě se mi nejvíce líbil první den – pondělí, protože jsme se šli odpoledne podívat na lyžařský můstek na Zadově. Ohromila mě jeho výška. Na škole v přírodě se mi líbily všechny dny, ale tenhle nejvíc.

                         Daniel Kačírek 4. Ročník

V úterý jsme se vypravili na Kvildu. Cesta byla velmi náročná, vedla z kopce do kopce. Čekali jsme na školku, která se asi ztratila. Nakonec jsme se našli a odjeli autobusem zpět do hotelu. Bavilo mě to.  

Lea Funfálková  2. ročník

Středeční odpoledne bylo věnováno největšímu rašelinnému jezírku v ČR. Pan průvodce nám povídal o rostlinkách a zvířátkách žijících v této oblasti a provedl nás celou Chalupskou slatí. Koupila jsem si tři pohledy. Bylo to zajímavé.

                                   Mája Hrubá 3. ročník

Ve čtvrtek dopoledne jsme se opět učili a odpoledne jsme šli na mokrou rysí stezku, při které jsme plnili různé úkoly. Potom jsme si opékali špekáčky a večer měli zvířecí karneval. Já jsem byla za králíčka a moc jsem si to užila!                       

Klára Horčičková 4. ročník

Poslední den školy v přírodě jsme jeli do Strakonic na hrad. Vylezli jsme na věž a dívali se po okolí. Z výletu jsem přivezla mamince prstýnek a Anežce náhrdelník.

 Eliška Kravarčíková 1. ročník. 

Já jsem na školu v přírodě nejela. Chodili jsme do školy a čtyři hodiny se učili. Bylo nás tu od čtyř do dvou dětí. Na oběd jsme chodili do školky. Ve středu byly palačinky. Moc jsem si to užila.

Vilma Stejskalová 4. ročník