Školní výlet do ZOO v Plzni 12.6. 2015

 

V pátek 12. Června jsme jeli na školní výlet do plzeňské ZOO. Prošli jsme ji skoro celou. Nejvíc se mi líbili tygři, lvi a koně s vydrami. Viděli jsme i novorozené mládě kozy. U cesty rostli rostliny s popisky a sem tam i pojmenované horniny, např. pískovec. Viděli jsme i nový pavilon jedu, kde byli hadi jedovatí i škrtiči. Na konci jejich pavilonu byla hadí vajíčka a za nimi malá miminka želviček. Výlet byl moc pěkný. V plzni jsem byla poprvé.

  1. Stejskalová 5. ročník

V pátek 12. Června jsme jeli do ZOO v Plzni. Nejdříve jsme si zaplatili vstupné, a potom jsme mohli vejít. Vstoupili jsme také do pavilonu Afrika. Tam byla všechna africká zvířata, jako třeba žirafy, hroši a nosorožci. Také se mi líbil pavilon noční život, protože tam byla malá a legrační zvířátka, která se jmenovala tarbíci. Líbil se mi také volný pavilon lemurů. Běhali tam po cestě. Celý výlet se mi líbil.

       P. Hadač 5. ročník