Soutěž o nejhezčí velikonoční vajíčko

 

Soutěž se konala 1. dubna. Hodnotili jsme výrobky dětí, bylo to hodně hezké. Byl jsem na 1 místě. Na 2 místě byl Honza Němeček a na 3 místě byla Radka Šimůnků. Já jsem dostal bonbony, tetovačky a prdící polštářek.                  Jan Hrubý 4. ročník


Soutěž se konala ve středu 1. dubna. Podle sebe jsme hodnotili výrobky, které vytvořily děti. Mně se líbily všechny, ale nejvíc projekt Vojty a Honzy Němečků. Nakonec s nejvíce hlasy vyhrál z čtvrté třídy Honzík Hrubý. Soutěž se mi moc líbila, i když jsem nesoutěžil.

                   Hadač Přemysl 5. ročník                   


Dne2.4. u nás proběhla soutěž o nejhezčí vajíčko na škole. Mohli jsme hlasovat nejvíce tři hlasy. V první třídě vyhrála Linda Lakomá, Natálka Handlová, Lea Funfálková. V druhém ročníku vyhráli Magdalena Hrubá, Vojta Němeček. Ve třetí třídě vyhrály Klára Horčičková, Radka Šimůnková. Ve čtvrtém ročníku vyhráli Honza Hrubý, Honza Šverma, Cyril Kačur. V páté třídě vyhrál Honza Němeček. Vyhodnocení se mi moc líbilo.                                              Jan Funfálek 4. ročník