Výlet do Březnice (zámek, kino) 15.5. 2015

 

V pátek 15. května jsme jeli na zámek a do kina. Na zámku jsem si obešel druhý okruh, ve kterém byla zbrojnice, knihovna a hodně obrazů. Nakonec jsme si prošli zámeckou zahradu. Prohlídka zámku se mi moc líbila, i když už jsem na ní byl. Potom jsme šli do kina na animovaný film ,,Pošťák Pat ve filmu“. Film se mi docela líbil. Nakonec jsme dojeli do školy a naobědvali se a potom jsme šli domů.                                Přemysl Hadač 5. ročník


V pátek 15.5 jsme byli na výletě v Březnici. Byli jsme si prohlídnout zámek, tam jsme viděli zámecké zbroje a výzbroje, a také jsme tam viděli  paroží jednoho jelena Potom jsme  šli do zámecké zahrady, tam měli hodně léčivých rostlin. Nakonec jsme šli do kina, kde jsme se šli podívat na pošťáka Peta ve filmu.                       Tereza šafářová 5. ročník