Vystoupení v domově důchodců v Rožmitále pod Třemšínem

 

   30. září jsme jeli do domova důchodců v Rožmitále p. Tř. Dědečkům a babičkám jsme předvedli pohádku „O neposlušných princeznách“. Po focení s důchodci jsme dostali občerstvení a dárek na rozloučenou. Pak jsme šli do muzea na výstavu „Koloniál pana Bajzy“. Bylo to tam moc hezké, mohli jsme si vyzkoušet obleky z doby, kdy žil pan Bajza.Užila jsem si to 

                                                                           Vilma Stejskalová – 5. ročník

   V pátek jsme navštívili domov seniorů v Rožmitále p. Tř. s pohádkou „O neposlušných princeznách“.Na výstavě v muzeu jsme viděli kousek filmu „Bylo nás pět“ a taky jsme si prohlédli různé krámky se zbožím, vážili jsme na starých vahách různé potraviny, hádali jsme různé druhy koření. Mohli jsme se obléknout do oblečení, které se nosilo dřív. Bylo to zajímavé.

                                                                           Radka Šimůnková – 5. ročník