Začátek plaveckého výcviku 5.2.

 

5.2. jsme jeli na plavecký výcvik. Jeli jsme v 8 hodin. Bylo nás 16 holek a 10 kluků. Já jsem byl v pětkách. Máme hodnou paní učitelku. Když jsme se osprchovali a oblékli, mohli jsme si něco koupit. Přijeli jsme do školy na svačinu. Naštěstí se nikdo neutopil.                             Jára Telecký 3. ročník

 

Byli jsme na plaveckém výcviku, bylo nás jen 16, ale příště nás bude více. Nejdříve jsem se bála, že jsem zapomněla plavat, tak jsem šla do 5. Družstva, pak jsem uplavala metr a paní učitelka mi řekla, ať uplavu celý bazén, tak jsem tedy plavala a dali mě do prvního družstva mezi páťáky a čtvrťáky. Nakonec jsme si mohli každý skočit jeden skok. Pak jsme si koupili nějaké sladkosti, někdo měl i palačinku. Moc se mi tam líbilo.                   

                                      Klára Horčičková 3. ročník