Zahájení školního roku 2016/17

 

V září začala škola. Přišlo 9 nových dětí. Do páté třídy chodí Vilma Stejskalová, Radka Šimůnková, Kristýna Šedivá, Klára Horčičková, David Průcha, Dan Kačírek a já. Od začátku roku připravujeme vystoupení, které se jmenuje: „Neposlušné princezny“. Bude to moc hezké. Těším se, až to zahrajeme na návštěvě důchodcům. Snad se to bude líbit i paní učitelce Duchoňové, která to s námi nacvičuje.                   Jára Telecký 5. ročník

 

Začátek školního roku se mi líbil. Jsem v páté třídě, máme nové žáky a nové učebnice. Ty dva měsíce uběhly jako voda, a do školy jsem se moc netěšil. První den to šlo, ale pak už to začalo: brzy vstávat, domů chodím později, a nejhorší jsou na škole domácí úkoly. Naštěstí jsme je dva dny nedostávali.

 

                                   David Průcha 5. ročník